~ Pojeď s námi ~

Maroko podzim 2017 
~ Vypsané termíny:

7.10. – 17.10. 2017 obsazenost 3/8

17.10 – 27.10. 2017  obsazenost 8/8

27.10. – 6.11. 2017 obsazenost 8/8

6.11. – 16.11. 2017 obsazenost 5/8

 

 

 

~ Proč? ~

Surfing je pro nás synonymem mnoha slov. Nebudeme zde však ztrácet čas jejich výčtem. Chceme ti ho radši představit v jeho ryzí podobě, tam kde to ještě dýchá atmosférou hippie, dobrodružství a poznávání – v malé marocké vesnici Taghazout!

~ Info ~

~  10 dní surfingu s partou EmOcean v okolí Taghazout, kde se nachází legendární spoty – Anchor point, Killer point, Boilers a taky ideální pláže pro první krůčky na vlnách.
~ Ubytujeme tě v apartmánu se střešní terasou u místní paní Miny a kromě surfingu ti taky ukážeme nesmírnou rozmanitost a krásu Maroka.
~ Dej si pauzu od evropského shonu a zimy, připoj se k nám a surfuj na vlnách! Pro představu koukni na fotky z předešlých kempů do naší galerie.

~ Pro více info nás kontaktuj prostřednictvím emailu: emocean.surf@gmail.com

~ Jak vypadá den v Maroku s emOcean? ~

První, čeho si asi všimneš v Maroku, je to, jak zvláštně voní. Opravdu. A jen tak se to neomrzí. Každé ráno se probudíš do této zvláštní vůně, dávno po tom, co zazněly první modlitby z blízké mešity. Prosluněná terasa s nádherným výhledem na celou „Taghazout bay“ bude tvoje ranní útočiště. Doplníš zde síly pravou marockou snídaní, kterou jsme ti mezitím nachystali, a tvé zraky nejspíš ze všeho nejdřív zabloudí dolů na oceán přesvědčit se, co pro tebe dnes nachystal. Bude to další výzva plná adrenalinu? Nebo krásná pohodová session s lehkým offshore vánkem a perfektními vlnami? Nebo něco mezi tím?

Obvykle po 10. hodině naložíme surfy na auta a vydáme se hledat nejlepší spot pro aktuální podmínky. Máme jich v (neoprenovém) rukávu hodně, takže se nemusíš bát, že by to snad nestálo za to. Pokud jsou někde vlny, my je najdeme!

Dvě až tři hodiny si to užiješ ve vodě, oceán tě důkladně propere a propláchne. Někdy taky pomazlí a ukáže svou přívětivější tvář. Žádná session nebude stejná. Až toho budeš mít dost, tvoje ruce vypoví službu (ano přesně to se stane, i když jsi strávil(a) celou zimu v posilce) nebo budeš už dostatečně vyježděný(á) (tenhle stav neznáme), přesuneme se zpět a pustíme se do intenzivního odpoledního chillování a ochutnávání marockých dobrot.

Pak se zajedem mrknout třeba do blízké vesničky Aurir, nakoupíme na místních trzích nebo dáme kratší výlet po okolí. Omrkneme zajímavá místa, spoty a koukneme zkrátka, co pro nás má Maroko schované kromě velké slané louže, která nás tak baví. Nakonec si půjdeme vychutnat západ slunce na pláž k ohni nebo rovnou z terasy, kde většinou všichni společně zakončíme parádní den…

Rutina? Nemyslím si… A kdyby přeci jen trochu, tak ji nabouráme nějakým celodenním výletem, abys taky viděl(a) kus světa a mohl(a) si říct: „Poznal(a) jsem Maroko“.

Přidáš se?

~~~

Přihlaš se nebo napiš o více info:

 

 

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s